رزرو اقامتگاه سنتی در شیراز

اقامت در هتل‌های سنتی شیراز

در هنگام سفر به شیراز یکی از گزینه‌هایی که در هنگام رزرو اقامتگاه در شیراز پیش روی شماست امکان رزرو هتل و یا اقامتگاه سنتی در شیراز است.

این نوع از هتل‌ها معمولا خانه‌های تاریخی و قدیمی شیرازاند که بازسازی شده و تغییر کاربری داده اند. این هتلها دارای حال و هوایی سنتی و قدیمی هستند و در دکوراسیون اتاق‌ها و فضای هتل از المان‌های سنتی استفاده شده است.

آدرس هتل‌های سنتی شیراز

از آنجایی که هتل و اقامتگاه‌های سنتی شیراز خانه‌های قدیمی بازسازی شده شهر هستند، هتلهای سنتی شیراز در بافت سنتی و مناطق قدیمی شیراز قرار گرفته‌اند. هتل‌های سنتی شیراز در محدوده خیابان لطفعلی خان زند و خیابان‌های اطراف آن متمرکز هستند.

بازدید از دیدنی‌های اطراف هتل‌های سنتی شیراز

قرار گرفتن هتل‌های سنتی شیراز در بافت قدیمی شیراز باعث شده تا به اکثر آثار تاریخی شیراز نزدیک باشند و شما بتوانید با کمی پیاده روی به دیدن این آثار بروید.

اگر هتل‌های سنتی ‌اسنپ روم در شیراز را برای سفر خود انتخاب کردید می‌توانید بازدید از دیدنی‌های اطراف هتل را در برنامه روزانه خود قرار دهید. ارگ کریمخان، مسجد شاهچراغ، حمام وکیل، بازار وکیل، مسجد وکیل و عمارت شاپوری از جمله دیدنی‌های این منطفه هستند. بازار قدیم شیراز نیز در محدوده هتل‌های سنتی شیراز قرار دارد. مسجد نصیرالملک، نارنجستان قوام و خانه زینت الملوک نز از دیگر دیدنی‌هایی هستند که در فاصله‌ی کمی از هتل‌های سنتی قرار دارند.

رزرو هتل سنتی در شیراز

هتل‌های سنتی از جدیدترین اقامتگاه‌های اضافه شده به مجموعه اتاق‌های ‌اسنپ روم هستند. شما می‌توانید از طریق وبسایت و اپلیکیشن ‌اسنپ روم این اتاق‌ها را به صورت آنلاین رزروکنید. در صورت عدم دسترسی به اینترنت نیز می‌توانید از طریق تماس با شماره 02171195 اتاق مورد نظرتان را رزرو کنید.