خوابگاه‌ پسرانه در تهران - پانسیون پسرانه با امکان رزرو ماهانه و روزانه

رزرو خوابگاه پسرانه ارزان قیمت در تهران

به جز اقامت در هتل و مهمانپذیر از دیگر گزینه های پیش روی شما خوابگاه های پسرانه هستند. خوابگاه‌های پسرانه را هم میتوان برای مدت طولانی مثلا یک ماه و هم برای مدت زمان کوتاهتری رزرو کرد. در زمان اقامت در خوابگاه شما در واقع یک تخت از اتاق را رزرو و یا اجاره می کنید و سایر امکانات اتاق و اقامتگاه را با سایرین به صورت اشتراکی با سایر افراد استفاده می‌کنید.

خوابگاه‌ها دارای تمامی امکانات هستند ولی این امکانات به صورت مشترک توسط تمامی افرادی که در خوابگاه مستقر هستند قابل استفاده است. حمام، سرویس بهداشتی‌، آشپزخانه از جمله امکاناتی هستند که مشترک هستند. اتاق برخی از خوابگاه های پسرانه دارای یخچال و تلویزین هستند.

قبل از اقامت در خوابگاه های پسرانه تهران بخوانید:

هزینه‌ای که شما برای اقامت در خوابگاه‌ها می‌پردازید در واقع هزینه اجاره تخت موجود در اتاق است و نه کل اتاق. در هریک از اتاق‌های خوابگاه تعدادی متفاوتی تخت وجود دارد که شما یکی از این تخت‌ها را به همراه امکانات مشترک خوابگاه اجاره و یا رزرو می‌کنید. ممکن است خوابگاه دارای اتاق‌های ویژه با تعداد اتاق کم و حتی یکنفره باشند. پس اگر استفاده از یک اتاق به صورت مشترک برای شما مناسب است خوابگاه پسرانه می‌تواند ارزانترین گزینه برای اقامت شما در تهران باشد.

نکته دیگر این است که تعداد تخت‌های موجود در هر اتاق از خوابگاه متفاوت است. متناسب با تعداد تخت‌های اتاق هزینه اجاره تخت نیز در خوابگاه متغییر خواهد بود. معمولا اتاقهایی با تعداد تخت بالا ارزانتر هستند و هرچه تعداد تخت‌ها کمتر باشد قیمت تخت بالاتر می‌رود. اتاقهای ویژه و یکنفره هم گرانترین اتاقهای خوابگاه‌های پسرانه هستند.

یکی از مهمترین ویژگی های خوابگاه‌ها در تهران که حتما باید در نظر داشته باشید محدودیت ساعات رفت و آمد در این اقامتگاه هاست. پس اگر اقامت در خوابگاه‌های پسرانه ارزان تهران را انتخاب می‌کنید حتما به ساعت ورود خروج آنها دقت کنید تا ساعت رفت آمد و پذیرش خود را با خوابگاه هماهنگ کنید تا دچار مشکل نشوید. البته برخی از خوابگاه های پسرانه خودگردان تهران انعطاف بیشتری در ساعات ورود و خروج خوابگاه دارند. پس حتما قبل از رزرو قطعی خود از شرایط اقامت در خوابگاه‌ها و تناسب آن با نیازتان اطمینان حاصل کنید.

رزرو خوابگاه پسرانه در تهران از طریق وبسایت اسنپ روم

شما میتوانید خوابگاه و پانسیون پسرانه موردنظرتان را از سه طریق زیر رزرو کنید:

رزرو آنلاین از طریق وبسایت اسنپ روم

رزرو آنلاین از طریق اپلیکیشن اسنپ روم

رزرو از طریق تماس با شماره 02171195

برای تمدید مدت اقامت خود در خوابگاه‌ها و پانسیون های پسرانه تهران نیز همانند هتل و مهمانپذیر باید از قبل با اسنپ روم هماهنگ کنید تا تخت شما در اختیار فرد دیگری قرار نگیرد.