رزرو هتل در شیراز با تخفیف - ارزانترین هتل‌ها و مهمانپذیرهای شیراز


شیراز، شهر باغ‌ها و شاعرها

به‌محض شنیدن نام شیراز و سفر به شیراز تقریباً هر ایرانی به یاد شاعران مشهور، عارفان، فرهنگ غنی و باغ‌های شیراز می‌افتد. این شهر بزرگ و تاریخی یکی از باارزش‌ترین گنجینه‌های فرهنگ و تاریخ ایران است. در کنار تمام پیشینه و محبوبیتی که شیراز و شهرهای اطرافش در میان ایرانیان دارد، مردم خونگرم و بسیار مهربانی هم دارد که لذت سفر به این شهر را چند برابر می‌کنند. تا آنجا که حافظ، شاعر گران‌مایه شیرازی می‌گوید:

به شیراز آی و فیض روح قدسی

بجوی از مردم صاحب کمالش

بهترین زمان سفر به شیراز، با تنفس عطر بهارنارنج

همه می‌دانند که شیراز به‌قدری جاهای دیدنی دارد که ممکن است زمان کم بیاورید و چند جایی را از قلم بیندازید؛ اما باید به خاطر سپرد که یکی از جاذبه‌های شیراز در کنار آن‌همه کاخ، عمارت قدیمی، باغ و آرامگاه؛ قدم زدن در خیابان‌ها و تنفس عطر بهارنارنج است. به همین جهت، بهترین زمان برای سفر به شیراز فصل بهار است. البته شیراز به خاطر داشتن آب‌وهوای معتدل در تمام فصل‌های سال، همیشه می‌تواند مقصد مناسبی باشد. حتی در فصل تابستان هم گرمای آن مطلوب است.

جاهای دیدنی شیراز

همان‌طور که پیش‌ازاین گفته شد، جاهای دیدنی شیراز تمام‌شدنی نیستند. اگر بتوانید تمام باغ‌ها، عمارت‌ها، حمام‌ها، مسجدها، مدرسه‌ها، آرامگاه‌ها و موزه‌های شهر شیراز را ببینید، تازه به مکان‌های گردشگری و مکان‌های تاریخی اطراف شهر شیراز می‌رسیم که بازدید از آن‌ها را هم نباید از دست داد.

اما اگر بخواهیم از دید گردشگران چند مورد از جاهای دیدنی شیراز را نام ببریم باید به مسجد نصیر ازملک، بازار و حمام وکیل، ارگ کریم‌خان، باغ دلگشا، باغ عفیف‌آباد، نارنجستان قوام، آرامگاه حافظ و سعدی اشاره کرد. سالانه تعداد زیادی مسافر ایرانی و خارجی برای دیدن این جاذبه‌ها به شیراز سفر می‌کنند.

رزرو هتل شیراز

واضح است که با این مقدار از محبوبیت و دیدنی‌های شهر شیراز تعداد مسافرهایی که در هر فصل به سمت این شهر می‌روند نیز زیاد است. سهولت در رزرو هتل در شیراز دیکی از چالش‌های مسافران بود که سرویس‌های آنلاین رزرو هتل در شیراز مثل اسنپ روم این مشکل را مرتفع ساخته‌اند.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن، وب‌سایت یا پشتیبانی اسنپ روم، سه نوع از اقامتگاه‌های شیراز را رزرو کنید:

هتل در شیراز

اقامتگاه سنتی در شیراز

مسافرخانه در شیراز