ارزانترین مهماسراهای مشهد با بهترین کیفیت - رزرو مسافرخانه در مشهد با تخفیف


بهترین زمان برای سفر به شهر مقدس مشهد

بهترین زمان برای سفر به مشهد اوایل بهار و اواخر فصل پاییز است. اوایل بهار به دلیل تعطیلات، مشهد بسیار شلوغ است اما اگر این شلوغی برای شما مشکلی ایجاد نمی‌کند این زمان را برا سفر خود انتخاب کنید. تابسنان نیز از پرمسافرترین فصل‌های مشهد است. در این بین اواخر پاییز هوا کمی سردتر است و شهر خلوت تر از زمان تعطیلات است و میتوانید به دور از دردسرهای شلوغی به مشهد سفر و از جاذبه‌های آن دیدن کنید.

اما شلوغترین زمان شهرمشهد، ایام برگزاری مراسم عزاداری امام حسین، میلاد و وفات امام رضا و ایام نوروز است. این روزها شلوغ‌ترین زمان مشهد است و برای سفر به مشهد در این ایام حتما باید از چند ماه قبلتر اقامتگاه موردنظرتان را رزرو کنید.

رزرو مهمانپذیر و مهمانسرا در مشهد

شهر مشهد به دلیل وجود حرم امام رضا یکی از پر مسافرترین شهرهای ایران است و در تمام فصول سال این شهر میزبانان مسافران داخلی و خارجی است. وجود مسافر در تمام طول سال باعث شده تا اقامتگاه‌های متنوعی (هتل و مهمانپذیر) در شهر مشهد وجود داشته باشد و بتوان متناسب با بودجه سفر اقامتگاه مناسبی پیدا کرد. یکی از ارزانترین نوع این اقامتگاه‌ها، مهمانپذیر و مهمانسراهای مشهد هستند.

در بسیاری از مهمانپذیرهای مشهد هزینه اقامت شما به ازای هر نفر محاسبه می‌شود. حرم امام رضا در نیمه شرقی شهر مشهد قرار گرفته و بیشتر اقامتگاه های مشهد نیز در همین محدوده قرار دارند. چهار خیابان اصلی نواب صفوی، طبرسی، امام رضا و شیرازی به حرم منتهی می‌شوند و بیشترین تعداد مهمانپذیر ها و مهمانسراهای مشهد نیز در همین خیابانها هستند. هزینه اقامت در مهمانسراهای مشهد با توجه به فاصله آنها تا حرم، امکانات و تسهیلات و درجه مهمانپذیر متفاوت خواهد بود. همچنین بسیاری از مهمانسراهای مشهد امکان استفاده از سرویس ناهار و شام را نیز در بسته های اقامتی خود قرار داده اند و شما می‌توانید با پرداخت هزینه ای بیشتر از خدمات شام و ناهار مهمانسراها نیز استفاده کنید. هزینه اقامت در مهمانسراهای مشهد بین 35 تا 80 هزار تومان با توجه به امکانات و خدمات متفاوت خواهد بود. قیمت مهمانپذیرهای مشهد در ایامی که شلوغترین روزهای مشهد هستند یعنی ایام برگزاری مراسم عزاداری امام حسین، میلاد و وفات امام رضا و ایام نوروز افزایش می‌یابد.

مسافرخانه مشهد

با توجه به خیل زیاد مسافران و زائران عزیز باید از همه ظرفیت های اقامتگاه ها برای اسکان مسافرین استفاده کرد که یکی از این اقامتگاه ها، مسافرخانه مشهد می باشد. مسافرخانه در مشهد نسبت به هتل و هتل آپارتمان ها قیمت پایین تری دارد و در تمامی مسافرخانه های مشهد نکات بهداشتی بطور کامل رعایت شده و هر روز ضد عفونی می شوند. برای رزرو مسافرخانه مشهد می توانید از بین مسافرخانه های موجود بهترین را انتخاب کرده و رزرو کنید. یکی از مزایای مهم رزرو اقامتگاه با اسنپ روم کنسلی رایگان و پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته می باشد.

آنچه مشهد را دیدنی میکند

حرم امام رضا مهمترین جاذبه شهر مشهد است اما مشهد دیدنی‌های دیگر بسیاری دارد. آرامگاه شیخ بهایی، مسجد گوهر شاد، مجموعه کوهسنگی، ارامگاه نادرشاه افشار، پاک وکیل آباد و دره حفت حوض تنها برخی از این دیدنی ها هستند. از دیگر جاذبه های شهر مشهد پارکهای آبی هستند. این پارکهای آبی سرپوشیده هستند و در تمام طول سال می‌توان از آنها استفاده کرد.