کیش
10 آذر تا 11 آذر
1 نفر
ترتیب
فیلتر

رزرو هتل در کیش با تخفیف های ویژه‌ی اسنپ روم

جزیره‌ی مرجانی کیش

زمانی که هوا رو به خنکی است و گرمای تابستان و آفتاب داغ از جنوب کشور رخت بربسته‌اند، بهترین زمان برای سفر به جزایر جنوب کشور به حساب می‌آید. همان‌طور که می‌دانید کیش یکی از زیباترین جزایر خلیج فارس محسوب می‌شود که سالیانه حدود 2 میلیون مسافر برای دیدن تلالو نور خورشید بر روی آبی نیلگون خلیج فارس، تفریح های آبی، خرید و استراحت به آن سفر می‌کنند. شهری که پر از مراکز خرید است و طیف وسیعی از اجناس با کیفیت و قیمت‌های مختلفی را هم برای خرید دارد.

بهترین زمان برای سفر به جزیره‌ی کیش

اگر به دنبال چند روز استراحت در جزیره‌ی آرام کیش هستید؛ پاییز، زمستان و بهار بهترین فصل‌ها برای سفر به این شهر زیبا هستند. البته اگر بخواهیم شلوغی هر فصل را در نظر بگیریم، بهار و تعطیلات نوروز شلوغ‌ترین زمان برای سفر به کیش هستند و خلوت‌ترین فصل هم زمستان است. اما اگر بخواهیم ایده‌آل‌ترین دما برای سفر به کیش را در نظر بگیریم؛ بهتر است بین آذر ماه تا اوایل اردیبهشت به کیش بروید. چرا که خارج از این بازه‌ی زمانی دمای هوای کیش کمی بالاست و ممکن است برای افرادی که به گرما و شرجی عادت ندارند مطلوب نباشد.

تفریحات کیش

جزیره‌ی کیش تفریحات هیجان انگیز زیادی دارد. همچنین از این نظر که در طول سال فرصت کمی برای تفریحات آبی پیش می‌آید، امتحان کردن این بازی‌ها در سفر به کیش، یکی از جاذبه‌های توریستی جزیره است. از میان بازی‌های آبی جزیره کیش باید به پاراسل، بنانا، غواصی، فلای برد و جت اسکی اشاره کرد. البته تفریحات کیش به بازی‌های آبی ختم نمی‌شوند. از دیگر تفریحات جزیره می‌توان سافاری، دوچرخه و شتر سواری در ساحل، موسیقی زنده در جشنواره‌ها و … را نام برد.

رزرو ارزان هتل در کیش

با توجه به اینکه منطقه آزاد کیش یکی از شهرهای توریستی ایران است و سفر به آن هزینه‌ی بالایی دارد، بسیار حائز اهمیت است که برای اقامت کجا را انتخاب می‌کنید. رزرو هتل ارزان در کیش که کیفیت مناسبی هم داشته باشد کار ساده‌ای نیست. چرا که شهر پر از هتل و خانه‌هایی است که قیمت هایشان اقتصادی نیست. برای رزرو هتل های کیش می‌توانید از اتاق‌های زنجیره‌ای اسنپ روم استفاده کنید که یکی از ارزانترین خدمات اقامتی در کیش را ارائه کرده است.

راه های رزرو هتل در کیش از طریق اسنپ روم: رزرو از طریق اپلیکیشن اسنپ روم رزرو از طریق وبسایت رسمی اسنپ روم رزرو از طریق تماس با پشتیبانی 24 ساعته