خرم آباد
9 آبان تا 10 آبان
1 نفر
ترتیب
فیلتر

اسنپ روم خرم آباد - رزرو هتل در خرم آباد با قیمت مناسب

خرم آباد، شهری در میان آبشارها و دریاچه‌ها

خرم آباد شهری است که در دره‌های رشته کوه زاگرس واقع شده است. مسافرانی که مقصدشان خرم آباد است، معمولا برای دیدن طبیعت بکر و زیبای استان لرستان به آن سفر می‌کنند. چرا که این استان یکی از جالب ترین و خاص ترین طبیعت های داخل ایران را دارد. با فاصله‌ی بسیار کمی از مرکز استان که خرم آباد است؛ به جاذبه‌های طبیعی خواهید رسید. همچنین خرم آباد از لحاظ فرهنگی پیشینه‌ای بسیار ارزشمند دارد. این را از رسوم مختلف، انواع غذاهای سنتی، مراسم های شادی و عزاداری خاص منطقه و لباس هایشان می‌توان فهمید.

جاهای دیدنی خرم آباد

خرم آباد و اطراف آن به قدری جاهای دیدنی دارند که ممکن است نتوانید همه‌شان را در یک سفر کوتاه ببینید. ولی قطعا می‌توانید چندتا از بهترین هایشان را ببینید و از سفر به شهر آبشارها لذت ببرید. آبشار نوژیان، آشار گریت، حمام گپ، آسیاب گبری، قلعه فلک الافلاک، گرداب سنگی، دریاچه کیو، مناره آجری و بام خرم آباد از فقط چند مورد از دیدنی های بی‌شمار خرم آباد هستند که توصیه می‌شود آن‌ها را در لیست جاهای دیدنی خورد در سفر به این شهر زیبا بگذارید.

فصل مناسب برای سفر به خرم آباد

خرم آباد ششمین شهر پر باران ایران است. از این رو، در پاییز، زمستان و اوایل بهار، ساکنان شهر شاهد باران‌های چند روزه هستند. بنابراین بهترین زمان برای سفر به خرم آباد از لحاظ مناسب بودن دما و هوا، اواخر بهار تا اوایل پاییز است. در این بازه‌ی زمانی بارندگی در استان لرستان کمتر است که بازدید از دیدنی های زیبای شهر را برای مسافران امکان پذیر می‌کند.

رزرو هتل های خرم آباد

هنگام سفر به شهرهایی که اطلاعات کمتری از شرایط اقامت در آن‌ها را داریم، بهترین روش اعتماد به تکنولوژی است. این روزها به یاری پیشرفت های تکنولوژی همه‌ی ناشناخته‌ها می‌توانند کاملا ملموس و شناخته شده باشند. رزرو هتل به صورت آنلاین در شهرهایی که به آنها سفر نکرده ایم هم از این قائده مستثنا نیست. برای رزرو هتل های خرم آباد، کافیست از طریق اسنپ روم اقدام کنید. اسنپ روم برای مسافران هتل در خرم آباد با قیمت مناسب را فراهم کرده است. رزرو هتل خرم آباد در اسنپ روم همراه با تضمین کمترین قیمت و کنسلی رایگان است.