لیست هتل ارزان در مشهد

پارک علمی پروفسور بازیما، یک پدیده در مشهد

پارک علمی پروفسور بازیما، یک پدیده در مشهد لیست هتل ارزان در مشهد : با رزرو هتل در مشهد می‌توانید مطمئن باشید که حوصله‌تان سر ادامه مطلب

پارک علمی پروفسور بازیما، یک پدیده در مشهد

لیست هتل ارزان در مشهد : با رزرو هتل در مشهد می‌توانید مطمئن باشید که حوصله‌تان سر نخواهد رفت، آن هم با این همه پارک و شهر بازی مختلف.

به گزارش مجله‌ اسنپ روم : پس از انتخاب لیست هتل ارزان در مشهد ، شما غیر از زیارت و خرید چه برنامه‌هایی دارید؟ برای تفریح در مشهد چه گزینه‌هایی پیش روی شماست؟ خوشبختانه مشهد شهری است که هیچوقت در آن حوصله‏تان سر نمی‌رود. این شهر پر است از پارک‎های آبی، شهر بازی‏‎ها و انواع پارک‌های تفریحی و تجاری. یکی از این اماکن تفریحی که مسافران زیادی از آن بازدید می‎کنند، پارک علمی پروفسور بازیماست. پارکی که در آن از نزدیک با شیوه کار بدن انسان آشنا خواهید شد.

پروفسور بازیما، اولین و بزرگ‌ترین پارک موضوعی در ایران

پارک‌های موضوعی یا theme parkها در تمام دنیا، برای گشت و گذار و لذت بردن افرادی ساخته می‌شوند که به یک موضوع خاص علاقه‌مند هستند. مثلا پارک‌های هری پاتر، دیزنی و حتی جنگ ستارگان. اگر عاشق گشت و گذار در دنیای تکنولوژی هستید و می‌خواهید تفریحی متفاوت از همیشه داشته باشید، دیدار از پارک علمی پروفسور بازیما را از دست ندهید. این پارک حدود چهار سال است که افتتاح شده و با وسعت دو هزار متری‌اش، هر روز میزبان افراد کنجکاوی است که دوست دارند از فناوری و علم چیزهای بیشتری بدانند. با بازدید از این پارک، شما در واقع داخل یک کتاب علمی و دنیای تازه قدم خواهید زد و چیزهای زیادی در مورد چگونگی پیدایش جهان، بدن انسان، فضا و کهکشان و… یاد می‌گیرید. این پارک در منطقه بلوار خیام قرار دارد، پس وقت انتخاب از لیست هتل ارزان در مشهد حتما مسیرهایتان را به این مکان چک کنید.

سفری به بدن انسان و کشف رموز کهکشان

بعد از انتخاب از لیست هتل ارزان در مشهد ، می‌توانید بلیط این پارک را از طریق وب سایتش تهیه کنید. در این پارک، سفر شما در واقع با یک ماشین زمان شروع می‏شود. بعد از سوار شدن به این ماشین، به سفری می‏روید که فرایند تشکیل جهان را از آغاز آفرینش تا دوره‌های مختلف زیستی دنبال می‏کند و شما را با جانوران مختلف در روی زمین و زیر دریا آشنا خواهد کرد. می‎توانید به داخل دهان این انسان خیلی خیلی بزرگ (و البته کمی ترسناک!) بروید و در اندام‌های مختلف بدن اکتشاف کنید و عملکرد هر کدامشان را بشناسید. این پارک، یک آکادمی زیست‏شناسی دارد که در آن با نظارت کارشناسان می‌توانید قورباغه را تشریح کنید و اعمال اولیه مثل تزریق و احیا قلبی را با تجربه یاد بگیرید. یکی از دیگر قسمت‏‎های این پارک که احتمالا برای پدر و مادرها خیلی جالب است، یک فضای خصوصی است که در اختیار دختران قرار می‏گیرد. در این فضا که اتاق “روبان صورتی” نام دارد، دخترها می‎‏توانند با بازی و سرگرمی با دوران بلوغشان اشنا شوند و سوالاتشان را هم بپرسند.

بهترین مکان برای بازی و سرگرمی دسته جمعی

اگر هتل مورد نظرتان را از لیست هتل ارزان در مشهد انتخاب کرده اید، و برنامه سفرتان طوری است که کودکان هم همراهتان هستند، احتمالا این پارک برایشان خیلی جالب خواهد بود. بچه‎‌ها (و البته بزرگسالان) این امکان را دارند که در شبیه‌ساز یا سیمولاتور پرواز، مثل یک خلبان پرواز روی شهر مشهد را تجربه کنند. با ژیروسکوپ‌های فضایی پیشرفته فضانوردی و شبه‌ بی‌وزنی را تجربه کنند. با یک سیمولاتور به کاوش مریخ بروند و در پلانتاریوم این پارک، آسمان و ستاره‌ها را نگاه کنند.

هتلتان را از قبل رزرو کنید

برای نزدیک بودن به پارک علمی پروفسور بازیما، می‌توانید یکی از هتل‌های بلوار خیام را رزرو کنید. اما هر جایی که هتل می‌گیرید و با هر بودجه‌ای که اقدام می‌کنید، بهتر است زودتر این کار را بکنید چون هتل‎های مشهد برای نوروز از چندین هفته (بعضی هتل‏‎ها از چندین ماه) قبل از شروع تعطیلات پر می‌شوند و بسیاری از کسانی که برنامه سفر به این شهر را دارند در روزهای آخر دچار اضطراب جای اقامت هستند. برای رزرو از لیست هتل ارزان در مشهد ، از دی ماه یا اوائل بهمن اقدام کنید و اگر قرار است بلیط‌های تفریحی‌تان را اینترنتی بخرید، از همین زمان این کار را انجام بدهید. هتل‌های بلوار امام رضا (بلوار منتهی به حرم امام رضا) معمولا زودتر از بقیه پر می‌شوند چون دسترسی خوبی به حرم و بسیاری از مراکز خرید و تفریحی دارند. خوشبختانه در میان گزینه‌های بلوار امام رضا، از هتل‌های پنج ستاره و لوکس تا هتل‌های کوچک و اقتصادی وجود دارند و همه می‌توانند آن جا، مکانی برای اقامت پیدا کنند. برای رزرو هتل ارزان و خوب در مشهد به سایت اسنپ روم سری بزنید.

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*