۶ پیشنهاد از ارزانترین رستوران های تهران

انتخاب رستوران‌ یک رستوران ارزان همیشه انتخاب بدی نیست. شاید اگر در میان خاطرات دوران دانشجویی یا سربازی افراد بگردیم، ببینیم که یکی از انتخاب‌های ادامه مطلب

انتخاب رستوران‌ یک رستوران ارزان همیشه انتخاب بدی نیست. شاید اگر در میان خاطرات دوران دانشجویی یا سربازی افراد بگردیم، ببینیم که یکی از انتخاب‌های اصلی آنها رستوران‌های ارزان شهر بوده است و از قضا تجربه‌ی بدی به جا نگذاشته است.  پس این بار به سراغ ارزانترین رستوران های تهران می‌رویم که در میان مردم هم محبوبیت دارند. اگر شما هم معتقدید که قیمت مناسب با کیفیت خوب منافاتی ندارد، این رستوران‌ها و غذاخوری‌ها را امتحان کنید.

 آش نیکوصفت با بهترین شله قلمکار تهران

آش نیکوصفت از آن غذاخوری‌هایی است که میان پیر و جوان، تهرانی و غیر تهرانی محبوبیت زیادی دارد. کیفیت غذاهای این آش فروشی سال‌هاست که ثابت و دلچسب مانده. به طوری که هنوز از نقاط مختلف شهر برای خرید آش‌هایش به خیابان انقلاب می‌آیند و در صف طولانی می‌ایستند. خوشبختانه به دلیل آماده بودن آش‌ها، ایستادن در این صف‌ها زمان زیادی نمی‌برد.

آش نیکو صفت چند محصول ثابت برای فروش دارد. حلیم، عدسی، آش رشته، آش شله قلمکار و آش دوغ. حلیم معمولا قبل از ظهر تمام می‌شود و آش شله قلمکار محبوب‌ترین غذای این رستوران است. نیکوصفت یکی از ارزان‌ترین رستوران های تهران محسوب می‌شود، چرا که با ۸ هزار تومان (در سال ۹۸) یک ظرف آش شله قلمکار پر و نصف یک نان بربری می‌خرید و محال است که این ترکیب لذیذ سیرتان نکند.

نیکو صفت به تعدادی از اسنپ روم های اطراف میدان انقلاب نیز نزدیک است.

آش نیکو صفت-غذا با قیمت مناسب در تهران

آدرس آش نیکو صفت:  میدان انقلاب، ابتدای خیابان جمالزاده جنوبی، پلاک ۱۷۰، جنب نیکو برگر

دیزی سرای ولیعصر از ارزانترین رستوران های تهران

این غذاخوری را همه به نام دیزی سرای ولیعصر می‌شناسند. مغازه‌ی کوچکی با تعداد میز کم و غذای خوشمزه. این رستوران منوی کوچکی برای صبحانه دارد که معروف ترین غذای آن، املت است. املتی لذیذ و بزرگ با نان تازه و چای. بعد از ساعت صبحانه، این رستوران دیزی سرو می کند که به محبوبیت صبحانه‌های آن نیست. اما دیزی‌ها هم قیمت خوب و کیفیت قابل قبولی دارند. اما اگر به دنبال ارزانترین رستوران های تهران برای صبحانه خوردن هستید، دیزی سرای ولیعصر را در لیست خود جا دهید.

دیزی سرای ولیعصر-ارزانترین غذاهای تهران

آدرس دیزی سرای ولیعصر: خیابان ولیعصر، ما بین خیابان مطهری و بهشتی، نبش کوچه دل آویز

قهوه خانه آذری، در میان ارزانترین رستوران های تهران

پیش از این قهوه خانه آذری را در میان رستوران های سنتی و محبوب تهران معرفی کرده بودیم. این رستوران نیز یکی از ارزان‌ترین رستوران های تهران است. کیفیت غذای این رستوران خوب است و افراد زیادی از سرتاسر شهر برای تجربه کردن فضای نوستالژیک آن تا جنوبی ترین نقطه‌ی خیابان خیابان ولیعصر می‌روند. قهوه خانه‌ی آذری منوی خیلی متنوعی ندارد، اما دیزی ها و کشک و بادمجان‌هایش بسیار معروف اند. یادتان نرود که دوغ محلی اش را حتما امتحان کنید که یک پارچ آن هم کم است!

قهوه خانه سنتی آذری-رستوران با قیمت مناسب در تهران

آدرس قهوه خانه سنتی آذری: میدان راه آهن، ابتدای خیابان ولی عصر ، روبروی شهرداری، ناحیه ۴ ، پلاک ۳۰

دیزی طرشت (ناصرخان)، یک وعده در تهران قدیم

 دیزی ناصر یکی از غذاخوری‌های تهران است که اصطلاحا آدم را به یاد «تهران قدیم» می‌اندازد. پس خودتان را برای یک فضای «مشتی» که ذره‌ای لوکس نیست؛ آماده کنید. این رستوران قوانین مخصوص به خودش را دارد. ناصر خان که صاحب این رستوران است از به اشتراک گذاشتن یک غذا و بی‌اشتهایی مستقیما به شما انتقاد می‌کند. آقای ناصر قهرمانی به شما توصیه می‌کند که حساس بودن را کنار بگذارید و یک دل سیر دیزی بخورید! حتی اگر به دیوارهای غذاخوری دقت کنید، اطلاعیه ای با این مضمون خواهید دید. این رستوران نیز از ارزانترین رستوران های تهران است. اگر برای انتخاب غذاخوری معیارهای سفت و سخت بهداشتی دارید، ما این رستوران را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم.

ارزانترین رستوران های تهران

آدرس دیزی طرشت: آزادی-بلوار شهید صالحی -طرشت شمالی – دیزی سرای محله طرشت

غذای خانگی لوتوس با دستپخت‌های خانگی

این رستوران را شاید نتوان در میان ارزانترین رستوران های تهران جا داد. اما باید گفت در مقابل کیفیت مطلوبی که ارائه می کند، از رستوران های خوب تهران با قیمت مناسب محسوب می شود. غذای خانگی لوتوس دقیقا شما را یاد غذا خوردن در خانه می اندازد. از برخورد کارکنان و دکوراسیون گرفته تا منوی غذاخوری همه شما را یاد دست پخت های خانگی می اندازد. غذای خانگی لوتوس جای زیادی برای نشستن ندارد، اما می توان گفت که خیلی هم معطل نخواهید شد و میزها به سرعت خالی و پر می شوند.

رستوران با قیمت مناسب در تهران

آدرس غذای خانگی لوتوس: خیابان فلسطین شمالی،پایین تراز زرتشت نرسیده به بلوار کشاورز پلاک ۲۸۶

کلانا، مدرن و سریع

احتمالا شعب مختلف کلانا را در نقاط پر رفت و آمد تهران دیده اید. کلانا یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای جذاب است که قیمت غذاها، میان وعده‌ها و نوشیدنی‌های آن بسیار مقرون به صرفه هستند. این غذاخوری که از ارزانترین و به صرفه ترین‌های تهران است، چند مدل کلاب ساندویچ، چند مدل ساندویچ، سالاد، دسر، نوشیدنی سرد و گرم دارد. اگر عجله داشته باشید و قیمت غذا برایتان مهم باشد، کلانا یکی از سالم ترین و لذیذترین انتخاب هاست. کلانا در تهران بیش از ۶ شعبه دارد. از اصلی ترین شعب آن شمال و جنوب میدان ونک، میدان ولیعصر، چهارراه ولیعصر و میدان انقلاب هستند.

کلانا-قیمت مناسب غذا در تهران

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*