درباره اسنپ‌روم

«اسنپ‌روم» یک مجموعه هتل اقتصادی است که ایده‌اش در پاییز سال ۹۶ شکل گرفت. ایده‌ای که با داشتن یک تیم پویا، روز به روز پخته‌تر شد. این مجموعه با نام آوای اسکان نوین شرق، این روزها در پی گسترش فرهنگ سفرهای اقتصادی است.

ما برای «تجربه‌ی بهتر از سفر‌های اقتصادی» تلاش می‌کنیم و دغدغه‌مان ارزان‌ کردن هزینه‌ی اقامت برای مسافران است. در واقع «اسنپ‌روم» سعی دارد تا هر کس با هر میزان بودجه، اقامت با کیفیتی را در طول سفرهایش تجربه کند.

در نخستین قدم، تعدادی مهمانپذیر را به مجموعه‌ی «اسنپ‌روم» اضافه کردیم، سطح کیفیت اتاق‌ها را به کمک تیم‌های مختلف‌مان ارتقا دادیم، آن ها را تجهیز کردیم و در نهایت به صورت آنلاین در سایت اسنپ‌روم ارائه دادیم.

بعد از اضافه کردن مهمانپذیرهای اقتصادی، هتل‌های 1، 2 و 3 ستاره، اقامتگاه های سنتی و خوابگاه ها را به مجموعه اضافه کردیم تا سطح وسیع‌تری از سلایق و توقع‌ها را پوشش بدهیم. با اضافه شدن انواع مختلفی از اقامتگاه‌ها به مجموعه، «اسنپ‌روم» توانست مقصد تعداد زیادی از مسافر‌های داخلی و خارجی شود.

مادامی که در «اسنپ‌روم» برای گسترش دادن زنجیره‌ی اتاق‌ها بر اساس خواسته‌ی اقشار مختلف جامعه در تلاش بودیم، توانستیم چهارچوب استانداردی برای اعتمادسازی و بهتر شدن این سرویس ارائه دهیم. استانداردهایی مبنی بر ضمانت خدماتی مثل: اینترنت رایگان، کنسلی رایگان، رزرو کاملا آنلاین، کمترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته.

مسیری که در این مدت پشت سر گذاشتیم، به ما ثابت کرد که ساختن «تجربه‌ی بهتر از سفر‌های اقتصادی» یکی از مهره‌های گم شده‌ی سفرهای داخلی بوده و تقاضا برای اقامت به سبک «اسنپ‌روم» زیاد است. این انگیزه کافی بود تا به گسترش زنجیره‌ی اتاق‌ها در چند شهر ایران فکر کنیم و پا در این مسیر بگذاریم.

اسنپ‌رومی‌ها را بشناسیم

SnappRoom team

همکار‌ان اسنپ‌روم

«اسنپ‌روم» یکی از اعضای گروه اینترنتی ایران؛ بنیان گذار شرکت‌های موفق اسنپ، اسنپ‌‌تریپ، اسنپ‌‌فود، اسنپ‌‌مارکت و اسنپ کیو است و مفتخر است که با این تیم‌های موفق همکاری می کند.