بازرگان
7 آذر تا 8 آذر
1 نفر
ترتیب
فیلتر

رزرو هتل در مرز بازرگان با تخفیف های اسنپ روم

شهر بازرگان، مرز بازرگان

اگر تا به حال قصد زمینی سفر کردن به کشورهای هم‌مرز به خصوص ترکیه را داشته‌اید، احتمالا اطلاعاتی از شهرهای مرزی جمع آوری کرده‌اید. یکی از مهم‌ترین شهرهای مرزی بین ایران و ترکیه، شهر بازرگان است. این شهر کوچک و کم جمعیت که خود از توابع شهر مرزی ماکو است، در استان آذربایجان غربی قرار دارد. مرز بازرگان که یکی از بهترین نقاط برای ورود زمینی به خاک ترکیه است؛ 290 کیلومتر با تبریز و 920 کیلومتر تا تهران فاصله دارد.

چگونه باید از مرز بازرگان به ترکیه سفر کرد؟

اگر قصد دارید خودتان را از طریق شهر تبریز به مرز بازرگان برسانید، در حین طی کردن 290 کیلومتر مسیر منتهی به مرز، از 3 شهر صوفیان، مرند و ماکو گذر خواهید کرد. بعضی از مسافران برای تغییر مسیر خود به سمت مرز دیگر کشورهای همسایه در شهر ماکو توقف می‌کنند و حداقل یک شب را می‌گذارنند. اما مسافران مرز بازرگان به دلیل باز بودن 24 ساعته‌ی این مرز مستقیم تا شهر بازرگان می‌روند. اگر قصد اقامت در شهر بازرگان قبل یا بعد از سفر خود را داشته باشید، شهر بازرگان هتل هایی اقتصادی برای اقامت شما دارد.

رزرو هتل در مرز بازرگان

ممکن است به هر دلیلی در هنگام سفر زمینی خود به ترکیه، بخواهید مدت کوتاهی را در یک هتل در بازرگان بمانید. پس بهتر است قبل از رسیدن به شهری شلوغ و پر رفت و آمد؛ هتل تان را رزرو کرده باشید. همچنین تعداد هتل در مرز بازرگان آنقدر زیاد نیست که بخواهید به صورت حضوری رزرو کنید، پس توصیه می‌شود قبل از رسیدن به مرز، هتل تان را رزرو کنید. برای رزرو هتل در مرز بازرگان میتوانید از طریق اسنپ روم اقدام کنید که قیمت‌هایی بسیار مقرون به صرفه دارد.